ПІНОБЛОКИ

ПІНОБЛОКИ-ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОМІРНІ ЦІНИ     

Піноблоки відвантажуються на європіддонах розміром 120 см х 80 см в поліетиленовій захисній упаковці. Відвантаження готової продукції здійснюється нашим навантажувачем. Доставка може здійснюватись транспортом продавця або покупця. При відвантаженні продукції за кожен піддон вноситься завдаток в сумі 25 грн. При поверненні піддонів повертається вся сума завдатку. Спосіб повернення обговорюється між продавцем та покупцем. Крім цього пропонуємо розвантаження на місці у покупця силами наших працівників. Вартість розвантаження становить 1м3 — 15 грн. В цьому випадку завдаток за піддони вносити не потрібно.

УВАГА! З 01.04.2010 року всі стінові блоки серії DF 600-02,  DF 800-02 та DF 900-02 виготовляються виключно з використанням фібри (волокна).

Тип блокуРозмір мм.Кількість блоків в упаковціКількість блоків в 1м3Ціна*   1шт/грн.Ціна* 1м3/грн.
Блок стіновий теплоізоляційний              DF 600-02200х300х400484213,10755
Блок стіновий конструкційно-теплоізоляційний DF 800-02200х300х400484213,10755
Блок стіновий конструкційно-теплоізоляційний DF 900-02200х300х400484213,10755
Блок стіновий міжкімнатний                   DF 800-01100x300x40096846,55755
Клей для піноблоків та газоблоків М-1420 кг60 грн

Пінобетон – це звичайний цементний розчин, який змішують з невеликою кількістю домішків – піноутворювачів. На вигляд пінобетон звичайний сірий матеріал. Зовні нагадує пемзу, а в середині – пористий шоколад. Справа у тому, що в результаті спінювання бетонна маса наповнюється повітряними бульбашками. Це в свою чергу робить матеріал легким. Ця ж характеристика надає матеріалу додаткові звуко- та теплоізоляційні властивості. Своїми технічними властивостями пінобетон завдячує внутрішній комірковій структурі, де кожна повітряна частинка герметично відділена від сусідніх комірок. В результаті вода не просочується у середину. Стіни і перегородки з пінобетону відмінно переносять перепади температур. Мікроклімат в пінобетонних спорудах такий самий, як в дерев’яних будинках.

ДО ОСНОВНИХ ПЕРЕВАГ ВИКОРИСТАННЯ ПІНОБЕТОНУ В БУДІВНИЦТВІ МОЖНА ВІДНЕСТИ ТАКІ:    

Енергоефективність
Неавтоклавний пінобетон у порівнянні з автоклавним пінобетоном або газобетоном дозволяє досягти суттєвої економії електроенергії при його виробництві і експлуатації споруд з його використанням.

Екологічна чистота
Нетоксичний, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, що властиво пінопластам та базальтовій ваті; забезпечує сприятливий мікроклімат в приміщенні.

Пожежобезпечність
Незаймистий, висока пожежостійкість – зовнішня сторона стіни з пінобетону товщиною 150 мм була нагріта до 1200 °С, при цьому внутрішня мала температуру 46 °С після 5 годин випробування!

Високі теплоізоляційні властивості
За рахунок пористої структури має низьку теплопередачу у порівнянні з такими традиційними будівельними стіновими матеріалами, як звичайний бетон, керамзитобетон, цегла; у більшості випадків не потребує додаткової теплоізоляції.

Відмінні акустичні (звукоізоляційні) властивості
Відмінна звукопоглинаюча здатність на низьких частотах у порівнянні з бетоном і цеглою; пінобетон широко застосовується як звукоізоляційний прошарок на плитах перекриття в багатоповерхових житлових і адміністративних будівлях.

Довговічність
пінобетон з часом тільки покращує свої теплоізоляційні і міцністні характеристики, що пов’язано з його довгим внутрішнім достиганням.

Економічна доцільність
Сировинні компоненти недефіцитні, пінобетон неавтоклавного твердіння має суттєві переваги по вартості виробництва і використання над традиційними будівельними матеріалами; неавтоклавний пінобетон у порівнянні з автоклавним пінобетоном або газобетоном дозволяє суттєво знизити затрати на утеплення підлог, горищ і покрівель будинків; суттєво скоротити строки будівництва ; забезпечує 20-25%-ве зниження експлуатаційних витрат на опалення.

ФОТО ВИРОБНИЦТВА    

Піноблоки ЛьвівПіноблоки ЛьвівПіноблоки Львів
Піноблоки ЛьвівПіноблоки ЛьвівПіноблоки Львів

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ПІНОБЕТОНУ:    

 • наружні стіни;
 • теплозвукоізоляція стін;
 • внутрішні перестінки;
 • теплоізоляція горищ і покрівель;
 • теплозвукоізоляція підлог;
 • термовкладиші.

ПІНОБЛОКИ

Стінові блоки з пінобетону; легкі, теплі, міцні, звукоізоляційні матеріали. Пінобетон являється екологічно чистим матеріалом, він не горить, не гниє, морозо і вологостійкий, легко піддається обробці.
Основними перевагами пінобетонних блоків порівняно з аналогічними конструкційними матеріалами:

 • високі теплоізоляційні властивості;
 • економія будівельного матеріалу;
 • менша вага на кв.м стіни;
 • зниження трудомісткості при будуванні;
 • легкі в обробці.

Блоки з ніздрюватого бетону конструкційно-теплоізоляційні виготовляються згідно ГОСТ 21520-89 „Блоки из ячеистых бетонов стеновые мелкие. Технические условия.”

Піноблоки мають ідеальні геометричні розміри, світло-сірий колір, легко обробляються (розпил, свердління). Допускається застосування піноблоків у кладці „плиском” (товщина стіни 300 мм).

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:

 • багатоповерхове будівництво,
 • індивідуальне малоповерхове будівництво,
 • допоміжні господарські споруди,
 • перестінки.

Кладка піноблоків з ніздрюватого бетону здійснюється на цементно-піщаний розчин або кладочний розчин (клей). Застосування кладочного розчину дозволяє отримати однорідну, з точки зору теплоізоляції, стіну і відповідно запобігти промерзанню стін через шви. Захист зовнішніх стін від дії атмосферних факторів здійснюється за допомогою нанесення гідрофобних покриттів або влаштування облицювання „в півцеглини”. Останнє дозволяє при індивідуальному малоповерховому будівництві (до 3 поверхів включно) застосувати не тільки дерев’яні перекриття, а і легкі залізобетонні.

ПРИКЛАДИ ВИКОРИСТАННЯ:

Піноблоки ЛьвівПіноблоки ЛьвівПіноблоки Львів
0

Ваша корзина